Poradnik jak zdobyć tysiące followersów i polubień na Instagramie – część 1: Wprowadzenie

Martwisz się, że masz mało obserwujących na swoim Instagramie? Szukasz najlepszego sposobu, żeby w parę dni zdobyć tysiące nowych obserwujących na koncie? Ten poradnik został stworzony specjalnie dla Ciebie. Poznasz w nim najlepsze i najczęściej stosowane techniki przez najpopularniejsze profile. Co więcej TOTALNIE ZA DARMO tę wiedzę będziesz mógł wykorzystać. Obserwuj mojego bloga i wpisy z cyklu „Poradnik jak zdobyć tysiące followersów i polubień na Instagramie”. 

Istnieją dwie możliwości – albo prowadzisz już od jakiegoś czasu swój profil na instagramie i zastanawiasz się co tu zrobić, żeby Twoje zdjęcia miały zdecydowanie więcej polubień oraz liczba followersów doskoczyła do jakiś 10 -50k osób lub masz pomysł na super profil i uważasz, że od razu po paru dniach powinno być to już bardzo popularne konto.

Dlaczego potrzebujesz mieć tysiące obserwujących?

Teraz zastanówmy się dlaczego chcesz mieć taką liczbę followersów. Podejrzewam, że chodzi tutaj o kwestie zarobkowe i prestiż. Myślisz, że jeśli Twoje konto będzie miało 50k obserwujących już nigdy nie będziesz musiał pracować. Będziesz żyć dzięki publikowanych zdjęciach lub po prostu to będzie super dodatek do codziennej pracy. Czekają dla Ciebie codziennie niespodziewane paczki od sponsorów z najnowszymi produktami z których będziesz korzystać. Co więcej takich paczek będzie zatrzęsienie i  będziesz mógł takie paczki olewać. Dodatkowo wysyłane będą darmowe zaproszenia na imprezy w klubach, pokazy filmowe, imprezy branżowe i inne gdzie totalnie za darmo będziesz prezentować siebie i jeszcze na tym dodatkowo zarobisz.  Najważniejsza chyba jednak będzie sława i rozpoznawalność na ulicy. Wszyscy znajomi będą zazdrościć, że masz takie duże liczby na koncie i  wszyscy będą Tobie zazdrościć, że Tobie się udało!

Sprawdzone techniki zdobycia nowych obserwujących

Teraz najważniejsze – w tym cyklu opowiem Tobie w jaki sposób możesz spełnić swoje marzenia i mieć tysiące followersów i polubień pod swoimi zdjęciami na Instagramie. Co więcej nie musisz na to wydawać tysięcy złotych. Jednak teraz skupmy się na tym jakie masz możliwości rozwoju swojego profilu…

Promotorzy, mistrzowie, królowie Instagrama

Już od 200 zł miesięcznie z najmniejszego profilu tacy specjaliści są w stanie stworzyć Twoje konto od zera. Masz pewność, że liczby na Twoim profilu będą zadowalające. Już po chwili od rozpoczęcia współpracy zobaczysz wzrosty na swoim koncie. Dziennie będzie ich przybywało ponad 100 a być może ponad 1000. Oni znają sposoby jak  pomóc i w szybkim czasie zrobisz karierę na Insta.

TERAZ UWAGA ! Pokażę Tobie w tym cyklu jak oni to robią. Totalnie za darmo! Tylko zastanów się czy jest to najlepsze rozwiązanie jakie możesz zastosować.

Parę zwrotów do zapamiętania

Na początek zapamiętaj parę zwrotów, które w przyszłości będą się powtarzały – autofollow ( autoobserowowanie), autocomment (automatyczne komentowanie), autoliking(automatyczne polubienia postów). Te zwroty to klucz do Twojego sukcesu – tysięcy obserwujących na Twoim profilu. Z tymi zwrotami związana jest technika wykorzystania botów, które zamiast Ciebie będą w stanie lubić i obserwować tysiące profili dziennie. Dzięki temu zyskasz nowych obserwujących.  Jak to zrobisz dowiesz się w kolejnym wpisie.

Może kupowanie followersów?

Inną techniką którą na początku stosują promotorzy to kupienie Tobie około 5k – 15k obserwujących z bazy różnych profili. Dzięki temu zyskasz w parę dni około 10k obserwujących. Inni będą mogli tylko o takich wynikach pomarzyć. Jeśli powtórzysz ten proceder to w parę miesięcy Twój profil będzie obserwowało około 50 tysięcy  profili.

Znalezienie płatnej współpracy z firmami

Chętnie opiszę jak to wszystko zrobić za darmo lub małym nakładem finansowym. Nie musisz płacić za to od 200 zł miesięcznie. Teraz Twojej decyzji pozostawiam to czy te liczby są cokolwiek warte i czy na prawdę firmy będą chciały potem z Tobą współpracować, jeśli zobaczą, że 90% obserwujących pochodzi z dziwnych państw lub na ich profilach jest tylko jedne zdjęcie.

Po przeczytaniu tego tekstu zastanów się, bo teraz masz dwa wyjścia –  czytać i korzystać z tych porad lub po prostu pogłębić swoją wiedzę na temat instagrama i potraktować to tylko informacyjnie, a swój profil budować na fundamencie relacji z prawdziwymi odbiorcami….

cdn.

Zobacz kolejny wpis TUTAJ 

One Comment Add yours

  1. Werterownia pisze:

    „Pokażę Tobie w tym cyklu jak oni to robią.” – czy to jest jakaś nowa technika manipulacji? Nawet jeśli to działa na podświadomość, to warto pisać chyba poprawnie, czyli: „W tym cyklu pokażę Ci, jak oni to robią”, ewentualnie: „W tym cyklu pokażę właśnie/tylko Tobie, jak oni to robią” albo „To Tobie pokażę, jak oni to robią”.
    Co do samej treści artykułu, to pomysł na temat oceniam na plus, ale czekam na więcej przydatnych informacji 😉
    ~Weronika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.